Tandemový seskok

Tandemový seskok, je nejjednodušší cesta jak zažít volný pád o kterém jste doposud pouze slyšeli, nebo snili! Nepotřebujete žádný speciální výcvik ani lékařskou prohlídku. Dostanete pouze krátkou zhruba 15 min. instruktáž před tandemovým seskokem, a poté zažijete to samé, co zkušený parašutista.

Tandemové seskoky provádíme na špičce ve svém oboru, tandemových kompletech Sigma. Všechny komplety jsou vybaveny zabezpečovacím přístrojem AAD v nastavení TANDEM.


Cena 4200,-

*Video z tandemu a fotografie + 2200,-
*full servis = video z tandemu + fotografie + handy kamera (druhá kamera na ruce tandem pilota) 6900,-

Při zakoupení kamery k seskoku(možno zakoupit až na letišti): Vám kameraman natočí strojení, nastupování do letadla a start letadla.Při nastoupání do exitové výšky, se zavěsí zvenku na trup letadla, natáčí vás a fotografuje již ve dveřích a spolu s Vámi odskakuje ve stejném okamžiku. Při volného pádu je před Vámi, můžete mu podat ruku, mávat na něj. V poloze na zádech pak natáčí otevírání vašeho padáku a sám otevírá o něco později padák tak, aby přistál dřív, znovu nachystal kameru a fotoaparát a zaznamenal Vaše přistání. Video Vám zpracujeme, sestříháme a ozvučíme, ve většině případů na místě do 30minut.
Tandemový seskok může absolvovat kdokoli ve věku od 8 do XXX let a maximální váze 95 kg. Vyšší váha je po konzultaci a příplatku 500kč (z důvodu vyššího opotřebení padákového kompletu).

Ukázkové foto

PETR BLAHOUT

608 700 250


ROMAN CEJNAR

605 592 092